0
Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania

Dlaczego Hallufix®?Dla specjalistów marki Hallufix® najwyższym priorytetem jest Twoja satysfakcja z leczenia palucha koślawego. Zarówno jednozawiasowe aparaty na haluksy marki Hallufix®, jak i inne jej wyroby ortopedyczne, doczekały się licznych podróbek. Te jednak swoją jakością nie dorównują oryginałom, bowiem stworzone z całkowicie innych materiałów i wykonywane w technologii, która nie pozwala na ich skuteczność. Wyłącznie niemiecka firma Hallufix® gwarantuje, że aparat na haluksy będzie wykonany w innowacyjnej technologii, a także z największą precyzją i z najwyższej jakości materiałów.   Obok opatentowanego aparatu korygującego haluksy, posiadamy w swojej ofercie również pierwsze na świecie obuwie na haluksy marki Hallufix®. Należą do nich zarówno klapki, jak i sandały terapeutyczne. Dzięki nim obuwie ortopedyczne nie musi kojarzyć się już z bólem i niemodnym wyglądem. W trakcie ich noszenia, jednocześnie leczymy paluch koślawy, co w połączeniu z aparatem na haluksy zapewnia holistyczne podejście do kwestii palucha koślawego i innych schorzeń w obrębie stóp.
Co to haluksy?Haluksy nie problematyczne tylko ze względów kosmetycznych, ale i medycznych. Bywają one bowiem bardzo bolesne, a dodatkowo stanowią przeszkodę w dobraniu obuwia oraz uniemożliwiać chodzenie. Częściej haluksy występują u kobiet. Najczęściej jednak ma to podłoże genetyczne. Wbrew obiegowej opinii, noszenie butów na wysokim obcasie ma niewielki lub żaden wpływ na ich powstawanie.   Paluch koślawy to dysfunkcja, która polega na bocznym odchyleniu palucha w stawie śródstopno-paliczkowym w kierunku pozostałych palców stopy, a także szpotawym ustawieniu pierwszej kości śródstopia. Obok tego wada ta cechuje się jej rotacją w sposób uniemożliwiający pracę stopy w fizjologicznym ustawieniu.   Grafika przedstawia stopę bez haluksa, zaś jej prawa strona przedstawia stopę z haluksem.   HVA (Hallux Valgus Angle) to kąt koślawości palucha. IMA (Intermetatarsal Angle) to kąt ułożenia stawu śródstopno-paliczkowego.
Co to haluksy?Haluksy nie problematyczne tylko ze względów kosmetycznych, ale i medycznych. Bywają one bowiem bardzo bolesne, a dodatkowo stanowią przeszkodę w dobraniu obuwia oraz uniemożliwiać chodzenie. Częściej haluksy występują u kobiet. Najczęściej jednak ma to podłoże genetyczne. Wbrew obiegowej opinii, noszenie butów na wysokim obcasie ma niewielki lub żaden wpływ na ich powstawanie.   Paluch koślawy to dysfunkcja, która polega na bocznym odchyleniu palucha w stawie śródstopno-paliczkowym w kierunku pozostałych palców stopy, a także szpotawym ustawieniu pierwszej kości śródstopia. Obok tego wada ta cechuje się jej rotacją w sposób uniemożliwiający pracę stopy w fizjologicznym ustawieniu.   Grafika przedstawia stopę bez haluksa, zaś jej prawa strona przedstawia stopę z haluksem.   HVA (Hallux Valgus Angle) to kąt koślawości palucha. IMA (Intermetatarsal Angle) to kąt ułożenia stawu śródstopno-paliczkowego.
Jak działa aparat Bunito Duo?Wychodząc na przeciw oczekiwaniom milionów osób na całym świecie, które cierpią z powodu palucha koślawego stworzyliśmy innowacyjny dwuzawiasowy aparat na haluksy Bunito Duo. Konstrukcja jego szyny korekcyjnej umożliwia fizjologiczny ruch stawu, przez co możliwa jest zmiana ustawienia palca podczas chodzenia. Jego innowacyjna i opatentowana dwuzawiasowa konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się bez ryzyka kompresji stawu śródstopno-paliczkowego, dzięki czemu paluch wraca do prawidłowej pozycji. Inne dostępne na rynku produkty na haluksy, takie jak kliny i aparaty nocne, w rzeczywistości nie korygują wady. Niekiedy delikatnie zmniejszają one dyskomfort, najczęściej nie przynoszą efektu terapeutycznego. Aparat korekcyjny na haluksy Bunito Duo można stosować w lekkim i umiarkowanym stadium zaawansowania zmian oraz w rehabilitacji po operacji haluksa (łac. hallux valgus). Najlepszy efekt terapeutyczny uzyskuje się podczas stosowania aparatu na haluksy Bunito Duo podczas chodzenia. Zaleca się przy tym, aby nasz aktywny korektor haluksów stosować od 4 do 6 godzin w ciągu dnia. Można go używać również w nocy.
Oferujemy nowy model oryginalnego, wyprodukowanego w Niemczech aktywnego aparatu na haluksy renomowanej marki Hallufix®. Stworzono go do długotrwałej korekcji palucha koślawego, zwanego popularnie haluksem (łac. hallux valgus). zapewnia pełną mobilność stopy, dzięki elastycznej i ruchomej konstrukcji szyny oraz opatentowanemu zawisasowi jest dwustronny - nadaje się do noszenia zarówno na lewej stopie, jak i na prawej stopie jest wyposażony w miękką, chłodną i higieniczną wkładkę żelową w formie wygodnego krążka jest przeznaczony także do profilaktyki i regeneracji stanu po operacji haluksa, ponieważ skutecznie zabezpiecza i wspiera efekty zabiegu przynosi natychmiastową ulgę i widoczną poprawę został pracowany przez zespół doświadczonych ortopedów składa się z oddychających pasów zabezpieczających nadaje się do codziennego stosowania, także podczas noszenia butów został zarejestrowany jako wyrób medyczny (MDR)
Ooo-ooł! Trafiłeś na stronę... której nie ma!   Mogą być tego dwa powody. 1. Dotarłeś na nieoficjalny koniec Internetu, nasze gratulacje! albo... 2. Coś poszło nie tak, bo jesteś niewyspany.  Rozwiąż ten problem, wybierając wygodną poduszkę i materac dopasowany do Twoich potrzeb. Nigdy więcej błędów 404! Tymczasem zapraszamy na blog o poduszkach i spaniu.
Jaka poduszka ortopedyczna jest najlepsza? Czy pianka termoelastyczna zawsze jest taka sama? Dlaczego nie każda memory foam ma takie same właściwości? Jak spać ze spłyceniem lub zniesieniem lordozy szyjnej? Na blogu o poduszkach prowadzonym przez specjalistów Dr Sapporo znajdziesz rzetelną i sprawdzoną wiedzę na temat poduszek ortopedycznych, a także zdrowia i higieny snu.
Zgoda na podstawowe cookies jest wymagana, aby korzystać ze strony. Wyraź zgodę i pozostań na naszej stronie. W innym wypadku za 30 sekund przeniesiemy Cię na stronę wyszukiwarki Google.
1. Hallufix.pl oferuje tanią wysyłkę bez względu na wartość zamówionych produktów. 2. Dostawa realizowana jest przez firmę kurierską DPD w dni robocze i następuje w terminie do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Mniejsze przesyłki wysyłamy za pomocą usługi Paczkomat realizowanej przez firmę InPost. 3. Przy zamówieniu złożonym do godziny 11:00, przesyłkę nadajemy zazwyczaj tego samego dnia. W momencie złożenia zamówienia w Hallufix.pl otrzymasz od wiadomość elektroniczną potwierdzającą zamówienie. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz kolejną wiadomość elektroniczną z numerem przesyłki, któ możesz samodzielnie śledzić. Pamiętaj, aby podać prawidłowy adres e-mail, ponieważ właśnie na tam kierowana będzie korespondencja dotycząca złożonego zamówienia. Dzięki takiemu systemowi, nasi Klienci cieszą się najlepszymi aparatami na paluch koślawy i obuwiem na haluksy nawet kolejnego dnia po zakupie! Nie wiesz, gdzie znajduje się przesyłka? Jeśli status przesyłki nie zmienił się od 3 dni roboczych, a firma kurierska nie dostarczyła przesyłki, prosimy o kontakt. Sprawdzimy, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie trudności z jej zlokalizowaniem, zlecimy jej poszukiwanie.
Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z najlepszymi poduszkami ortopedycznymi, aparatami na haluksy oraz akcesoriami służącemu ergonomii.
Zaloguj się do Panelu HurtowegoTutaj Mati napisze jakiś fajny tekst powitalny, tylko może bez buziek.
OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI HALLUFIX NA TERENIE POLSKI: Dr Sapporo Sp. j. Rynek Staromiejski 36-38 87-100 Toruń Numer rachunku bankowego dla przelewów krajowych (PLN): 19 1090 1506 0000 0001 4695 1635 Informacja o produktach i realizacja zamówień: +48 56 622 92 44
2006Historia marki Dr Sapporo sięga pierwszej nieprzespanej nocy... Przygoda marki Dr Sapporo zaczęła się w marcu 2006 roku. To właśnie wtedy właściciel firmy obudził się z narastającym bólem karku i odrętwieniem ręki, które uniemożliwiły mu właściwe funkcjonowanie. Mając wiedzę na temat anatomii człowieka, rozpoczął poszukiwania odpowiedniej poduszki ortopedycznej. Ku swojemu zdumieniu nie znalazł poduszki ortopedycznej, której kształt byłby rzeczywiście dostosowany do budowy ludzkiego ciała. To zainspirowało go do stworzenia własnego produktu.   Nazwanie firmy Dr Sapporo było wynikiem kilku zbiegów okoliczności, które towarzyszyły jej powstawaniu. Jej pierwsza część (Dr) wzięła się ze ścisłej współpracy z lekarzami, którzy pomagali w tworzeniu komputerowych modeli przyszłych poduszek ortopedycznych. Druga część (Sapporo) nawiązuje zaś do igrzysk olimpijskich w japońskim mieście Sapporo, podczas których Wojciech Fortuna zdobył złoty medal. Podkreśla ona również przywiązanie Japończyków do komfortu snu, a także prowadzenia zdrowego stylu życia, co znakomicie wpisuje się w politykę marki.
Pantofel korekcyjny na haluksy. Indywidualnie regulowana opaska na duży palec stopy, w delikatny sposób koryguje ustawienie zdeformowanego palucha. Elegancki krój obuwia poparty jest wysokiej jakości materiałami i prawdziwą skó. Obuwie korekcyjne Hallufix, sprawdza się w każdej stylizacji, eleganckiej jak również przy używaniu codziennym oraz w pracy. Korzyści z użytkowania pantofli Hallufix: Zniesienie bólu i aktywna rehabilitacja przypadłości Hallux Valgus regulacja opaski następuje poprzez wygodne pokrętło Poduszeczka żelowa któ wyścielona jest wewnętrzna strona opaski zapewnia komfort używania zapobiegając podrażnieniom Podeszwa antypoślizgowa Miękka wymienna wkładka może być zastąpiona wkładką ortopedyczną Pantofel z opatentowaną opaską korygującą haluksy
Pantofel korekcyjny na haluksy. Indywidualnie regulowana opaska na duży palec stopy, w delikatny sposób koryguje ustawienie zdeformowanego palucha. Elegancki krój obuwia poparty jest wysokiej jakości materiałami i prawdziwą skó. Obuwie korekcyjne Hallufix, sprawdza się w każdej stylizacji, eleganckiej jak również przy używaniu codziennym oraz w pracy. Korzyści z użytkowania pantofli Hallufix: Zniesienie bólu i aktywna rehabilitacja przypadłości Hallux Valgus regulacja opaski następuje poprzez wygodne pokrętło Poduszeczka żelowa któ wyścielona jest wewnętrzna strona opaski zapewnia komfort używania zapobiegając podrażnieniom Podeszwa antypoślizgowa Miękka wymienna wkładka może być zastąpiona wkładką ortopedyczną Pantofel z opatentowaną opaską korygującą haluksy
Pantofel korekcyjny na haluksy. Indywidualnie regulowana opaska na duży palec stopy, w delikatny sposób koryguje ustawienie zdeformowanego palucha. Elegancki krój obuwia poparty jest wysokiej jakości materiałami i prawdziwą skó. Obuwie korekcyjne Hallufix, sprawdza się w każdej stylizacji, eleganckiej jak również przy używaniu codziennym oraz w pracy. Korzyści z użytkowania pantofli Hallufix: Zniesienie bólu i aktywna rehabilitacja przypadłości Hallux Valgus regulacja opaski następuje poprzez wygodne pokrętło Poduszeczka żelowa któ wyścielona jest wewnętrzna strona opaski zapewnia komfort używania zapobiegając podrażnieniom Podeszwa antypoślizgowa Miękka wymienna wkładka może być zastąpiona wkładką ortopedyczną Pantofel z opatentowaną opaską korygującą haluksy
Pantofel korekcyjny na haluksy. Indywidualnie regulowana opaska na duży palec stopy, w delikatny sposób koryguje ustawienie zdeformowanego palucha. Elegancki krój obuwia poparty jest wysokiej jakości materiałami i prawdziwą skó. Obuwie korekcyjne Hallufix, sprawdza się w każdej stylizacji, eleganckiej jak również przy używaniu codziennym oraz w pracy. Korzyści z użytkowania pantofli Hallufix: Zniesienie bólu i aktywna rehabilitacja przypadłości Hallux Valgus regulacja opaski następuje poprzez wygodne pokrętło Poduszeczka żelowa któ wyścielona jest wewnętrzna strona opaski zapewnia komfort używania zapobiegając podrażnieniom Podeszwa antypoślizgowa Miękka wymienna wkładka może być zastąpiona wkładką ortopedyczną Pantofel z opatentowaną opaską korygującą haluksy
Poduszka ortopedyczna dla osób o przeciętnej budowie ciałaAsana to najwyższej jakości poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach. Poduszka ortopedyczna Asana sprawdza się nie tylko w leczeniu i rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi czy karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka. Poduszka ortopedyczna Asana wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Zastosowana w niej technologia powoduje, że nie przegrzewa głowy i nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Stosowanie poduszki ortopedycznej Asana pozwala na w pełni swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach. Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom, poduszka ortopedyczna Asana została zarejestrowana jako wyrób medyczny klasy pierwszej, zaś cały proces jej tworzenia oparty był o metodę design thinking oraz zgodnie z filozofią jobs to be done. Produkcja poduszki ortopedycznej Asana odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
TRADYCYJNA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA BLUESPoduszka ortopedyczna Blues jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Blues to rozwiązanie dla osób preferujących spanie na plecach. Zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu optymalnego podparcia głowy, szyi i kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza ryzyko bólu i napięcia mięśniowego. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Ponadto, dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na lepszy wypoczynek i regenerację organizmu. Załączona poszewka do poduszki Blues wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Blues powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA NA BRZUCHU BOSSANOVAPoduszka ortopedyczna Bossanova jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje gwarancję jej najwyższej jakości oraz rękojmię spełniania rygorystycznych europejskich norm. Projekt tej poduszki został wykonany tak, aby dać użytkownikom maksymalny komfort snu, a przy tym uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Bossanova to rozwiązanie dla osób preferujących spanie na brzuchu. Jej stosowanie zmniejsza ryzyko nadmiernej rotacji głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa, a także ich retrakcji, co zawdzięcza specjalnie zaprojektowanym kształtom. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Ponadto, dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na wypoczynek i regenerację organizmu. W zestawie znajdują się dodatkowe wkłady wykonane z tej samej memory foam, co rdzeń poduszki. Bez wkładów poduszka posiada rozmiar S, zaś dodatkowe wkłady zwiększają jej rozmiar do M lub L. Dzięki temu może ona być dopasowana do własnych potrzeb bez ryzyka, że zakupiony rozmiar okaże się nieodpowiedni. Załączona poszewka do poduszki Bossanova wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Bossanova powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
PERFEKCYJNA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DLA OSÓB Z MASKĄ CPAPPoduszka ortopedyczna CPAP jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom komfort i odpowiednie przyleganie maski CPAP. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Rdzeń poduszki ortopedycznej CPAP wykonany jest z pianki termoelastycznej, zwanej też pianką z pamięcią kształtu, co wzięło się od angielskiego określenia memory foam. Została ona wytworzona w nowatorskiej technologii pneumatycznej, co przekłada się na zapewnienie przez nią bardziej korzystnych właściwości, aniżeli w przypadku produktów wytwarzanych metodą chemiczną. Rozmiar poduszki jest uniwersalny i pasuje do każdego użytkownika. Jej wysokość może być regulowana za pomocą dołączanej do zestawu dodatkowej warstwy pianki termoelastycznej. Dzięki temu można dopasować do własnych, indywidualnych potrzeb.  Załączona poszewka do poduszki CPAP wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi  450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Boki poduszki ortopedycznej CPAP wykonane z siatki 3D, która odprowadza ciepło i wilgoć na zewnątrz.   Poduszka ortopedyczna CPAP powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Dwustronna poduszka ortopedyczna o uniwersalnym rozmiarzeEnso to najwyższej jakości dwustronna poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach. Poduszka ortopedyczna Enso sprawdza się nie tylko w leczeniu i rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi czy karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka. Poduszka ortopedyczna Enso wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Zastosowana w niej technologia powoduje, że nie przegrzewa głowy i nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Stosowanie poduszki ortopedycznej Enso pozwala na w pełni swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach. Produkcja poduszki ortopedycznej Enso odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
Poduszka ortopedyczna dla osób o masywnej budowie ciałaHiro to najwyższej jakości poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach. Poduszka ortopedyczna Hiro sprawdza się nie tylko w leczeniu i rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi czy karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka. Poduszka ortopedyczna Hiro wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Zastosowana w niej technologia powoduje, że nie przegrzewa głowy i nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Stosowanie poduszki ortopedycznej Hiro pozwala na w pełni swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach. Produkcja poduszki ortopedycznej Hiro odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
KLASYCZNA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA JAZZPoduszka ortopedyczna Jazz jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Jazz to rozwiązanie dla osób preferujących spanie na boku. Zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu optymalnego podparcia głowy, szyi i kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza ryzyko bólu i napięcia mięśniowego. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Ponadto, dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na lepszy wypoczynek i regenerację organizmu. Załączona poszewka do poduszki Jazz wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Jazz powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
KLASYCZNA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA LONDON Poduszka ortopedyczna London jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Rdzeń poduszki ortopedycznej London został wykonany ze starannie wyciętych pasów pianki termoelastycznej, powszechnie zwanej również pianką z pamięcią. one dobrane tak, aby miały odpowiednią twardość, a także optymalną gęstość. Dzięki temu podtrzymują one kręgosłup w fizjologicznej pozycji. Pod wpływem temperatury ciała dopasowują się bowiem do naturalnych krzywizn ciała, a w tym głowy i kręgosłupa, podpierając je w każdym calu. Dodatkowo mają one otwartokomórkową strukturę, co zwiększa komfort snu i wentylację. Ten rodzaj poduszki jest uniwersalny i nadaje się dla osób o każdej budowie ciała, niezależnie od pozycji snu. Nadaje się ona zarówno dla tych, którzy śpią na boku, jak i dla osób śpiących na plecach. Jest idealna także dla osób śpiących w nietypowych pozycjach i często zmieniającymi pozycje do spania, a pod pewnymi warunkami także na brzuchu. Znakomicie nadaje się jako jasiek, który przysłuży się do drzemek, a także przyda się w podróży. Może być używana także jako poduszka wkładana między nogi przy spaniu na boku. Załączona poszewka do poduszki London wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna London powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
UNIKALNA PODUSZKA DO SPANIA PRZEZ CAŁĄ NOCPoduszka ortopedyczna Max Plus jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje gwarancję jej najwyższej jakości oraz rękojmię spełniania rygorystycznych europejskich norm. Projekt tej poduszki został wykonany tak, aby dać użytkownikom maksymalny komfort snu, a przy tym uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Max Plus to rozwiązanie dla osób śpiących przez całą noc w jednej pozycji. Wyższa część poduszki przeznaczona jest bowiem do spania na boku, zaś niższa strona do spania na plecach. Jej stosowanie zmniejsza ryzyko nadmiernej rotacji głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa, a także ich retrakcji, co zawdzięcza specjalnie zaprojektowanym kształtom. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Ponadto, dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na wypoczynek i regenerację organizmu. W zestawie znajdują się dodatkowe wkłady wykonane z tej samej memory foam, co rdzeń poduszki. Bez wkładów poduszka posiada rozmiar S, zaś dodatkowe wkłady zwiększają jej rozmiar do M lub L. Dzięki temu może ona być dopasowana do własnych potrzeb bez ryzyka, że zakupiony rozmiar okaże się nieodpowiedni. Załączona poszewka do poduszki Max Plus wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Max Plus powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
KLASYCZNA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA NEW YORK Poduszka ortopedyczna New York jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Rdzeń poduszki ortopedycznej New York został wykonany ze starannie wyciętych pasów pianki termoelastycznej, powszechnie zwanej również pianką z pamięcią. one dobrane tak, aby miały odpowiednią twardość, a także optymalną gęstość. Dzięki temu podtrzymują one kręgosłup w fizjologicznej pozycji. Pod wpływem temperatury ciała dopasowują się bowiem do naturalnych krzywizn ciała, a w tym głowy i kręgosłupa, podpierając je w każdym calu. Dodatkowo mają one otwartokomórkową strukturę, co zwiększa komfort snu i wentylację. Ten rodzaj poduszki jest uniwersalny i nadaje się dla osób o każdej budowie ciała, niezależnie od pozycji snu. Nadaje się ona zarówno dla tych, którzy śpią na boku, jak i dla osób śpiących na plecach. Jest idealna także dla osób śpiących w nietypowych pozycjach i często zmieniającymi pozycje do spania, a pod pewnymi warunkami także na brzuchu. Znakomicie nadaje się jako jasiek, który przysłuży się do drzemek, a także przyda się w podróży. Może być używana także jako poduszka wkładana między nogi przy spaniu na boku. Załączona poszewka do poduszki New York wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna New York powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
PODUSZKA ORTOPEDYCZNA NUVO O ANATOMICZNYM KSZTAŁCIE Poduszka ortopedyczna Nuvo jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup w fizjologicznej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Rdzeń dwustronnej poduszki ortopedycznej Nuvo wykonany jest z pianki termoelastycznej, zwanej też pianką z pamięcią kształtu, co wzięło się od angielskiego określenia memory foam. Została ona wytworzona w nowatorskiej technologii pneumatycznej, co przekłada się na zapewnienie przez nią bardziej korzystnych właściwości, aniżeli w przypadku produktów wytwarzanych metodą chemiczną. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla osób, które śpią na boku lub na plecach, lecz z wyraźną przewagą spania na boku. W przypadku spania na plecach, skorzystać należy z jej centralnej części, która posiada specjalne wyprofilowane miejsce na głowę. Boki poduszki przeznaczone zaś do spania na boku i posiadają wysokość optymalną dla utrzymania fizjologicznej pozycji kręgosłupa przez całą noc. Załączona poszewka do poduszki Nuvo wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi  450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Nuvo powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
TRADYCYJNA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA OPENPoduszka ortopedyczna Open jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Open to rozwiązanie dla osób preferujących spanie na plecach. Zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu optymalnego podparcia głowy, szyi i kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza ryzyko bólu i napięcia mięśniowego. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Ponadto, dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na lepszy wypoczynek i regenerację organizmu. Załączona poszewka do poduszki Open wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Open powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
WYJĄTKOWA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA PARIS Poduszka ortopedyczna Paris jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Rdzeń poduszki ortopedycznej Paris został wykonany ze starannie wyciętych pasów pianki termoelastycznej, powszechnie zwanej również pianką z pamięcią. one dobrane tak, aby miały odpowiednią twardość, a także optymalną gęstość. Dzięki temu podtrzymują one kręgosłup w fizjologicznej pozycji. Pod wpływem temperatury ciała dopasowują się bowiem do naturalnych krzywizn ciała, a w tym głowy i kręgosłupa, podpierając je w każdym calu. Dodatkowo mają one otwartokomórkową strukturę, co zwiększa komfort snu i wentylację. Ten rodzaj poduszki jest uniwersalny i nadaje się dla osób o każdej budowie ciała, niezależnie od pozycji snu. Nadaje się ona zarówno dla tych, którzy śpią na boku, jak i dla osób śpiących na plecach. Jest idealna także dla osób śpiących w nietypowych pozycjach i często zmieniającymi pozycje do spania, a pod pewnymi warunkami także na brzuchu. Znakomicie nadaje się jako jasiek, który przysłuży się do drzemek, a także przyda się w podróży. Może być używana także jako poduszka wkładana między nogi przy spaniu na boku. Załączona poszewka do poduszki Paris wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Paris powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
INNOWACYJNA DWUSTRONNA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA ROCKPoduszka ortopedyczna Rock jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup w fizjologicznej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Rdzeń dwustronnej poduszki ortopedycznej Rock wykonany jest z pianki termoelastycznej, zwanej też pianką z pamięcią kształtu, co wzięło się od angielskiego określenia memory foam. Została ona wytworzona w nowatorskiej technologii pneumatycznej, co przekłada się na zapewnienie przez nią bardziej korzystnych właściwości, aniżeli w przypadku produktów wytwarzanych metodą chemiczną. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla osób o przeciętnej budowie ciała, które śpią na boku lub na plecach. Śpiąc na boku, należy ułożyć głowę na jej bocznych częściach. Zaś przy spaniu na plecach, skorzystać należy z części centralnej.  Z jednej strony poduszki ortopedycznej Rock zastosowane zostało łagodne zejście profilu szyjnego oraz szerokie wyprofilowanie dla stawów barkowych. Strona ta przeznaczona jest dla osób ze zniesioną lordozą szyjną. Dzięki temu poduszka ortopedyczna Rock nie opiera się na ramionach, umożliwiając swobodne odchylenie oraz maksymalne rozluźnienie mięśni karku. Jej druga strona została zaś wyprofilowana dla osób, u których lordoza szyjna nie jest spłycona lub zniesiona, lecz znajduje się w fizjologicznej pozycji. Z obu stron wspiera ona naturalny kształt kręgosłupa, pozwalając na uzyskanie ergonomii snu na najwyższym poziomie. Załączona poszewka do poduszki Rock wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Rock powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
PODUSZKA PODRÓŻNA SALSA MINIPoduszka ortopedyczna Salsa Mini jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Salsa Mini to rozwiązanie dla osób preferujących spanie na boku lub na plecach. Zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu dobrego wsparcia dla głowy, szyi i kręgosłupa, co zmniejsza napięcie mięśniowe i minimalizuje ryzyko bólu. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Poza tym cyrkulacji powietrza służą wykonane w niej specjalnie zaprojektowane otwory. Dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na lepszy wypoczynek i regenerację organizmu. Załączona poszewka do poduszki Salsa Mini wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi  450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Salsa Mini powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
PODUSZKA NA KRĘGOSŁUP SALSAPoduszka ortopedyczna Salsa jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Salsa to rozwiązanie dla osób preferujących spanie na boku lub na plecach. Zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu dobrego wsparcia dla głowy, szyi i kręgosłupa, co zmniejsza napięcie mięśniowe i minimalizuje ryzyko bólu. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Poza tym cyrkulacji powietrza służą wykonane w niej specjalnie zaprojektowane otwory. Dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na lepszy wypoczynek i regenerację organizmu. Załączona poszewka do poduszki Salsa wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi  450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Salsa powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANA PODUSZKA ORTOPEDYCZNAPoduszka ortopedyczna Shell jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została stworzona tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup w fizjologicznej pozycji. Jest poduszką antyalergiczną, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Shell to produkt dla osób preferujących spanie na boku i na plecach. Zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu idealnego podparcia głowy, szyi i kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza ryzyko bólu i napięcia mięśniowego. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkuację powietrza, aby zapobiec poceniu się głowy. Ponadto, dzięki swojej ergonomii, wspomaga utrzymywanie właściwej pozycji ciała podczas snu, co przekłada się na lepszy komfort i regenerację organizmu. Załączona poszewka do poduszki Shell wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną wentylację. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co na rynku poduszek ortopedycznych jest unikalne. Poduszka ortopedyczna Shell powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
PODUSZKA ORTOPEDYCZNA SWING O ANATOMICZNYM KSZTAŁCIE Poduszka ortopedyczna Swing jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup w fizjologicznej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Rdzeń dwustronnej poduszki ortopedycznej Swing wykonany jest z pianki termoelastycznej, zwanej też pianką z pamięcią kształtu, co wzięło się od angielskiego określenia memory foam. Została ona wytworzona w nowatorskiej technologii pneumatycznej, co przekłada się na zapewnienie przez nią bardziej korzystnych właściwości, aniżeli w przypadku produktów wytwarzanych metodą chemiczną. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla osób, które śpią na boku lub na plecach, lecz z wyraźną przewagą spania na boku. W przypadku spania na plecach, skorzystać należy z jej centralnej części, która posiada specjalne wyprofilowane miejsce na głowę. Boki poduszki przeznaczone zaś do spania na boku i posiadają wysokość optymalną dla utrzymania fizjologicznej pozycji kręgosłupa przez całą noc. Załączona poszewka do poduszki Swing wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi  450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Swing powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
PROFILOWANA PODUSZKA ORTOPEDYCZNA TWIN PLUSPoduszka ortopedyczna Twin Plus jest wyrobem medycznym klasy pierwszej, co daje rękojmię jej najwyższej jakości oraz gwarancję spełniania rygorystycznych europejskich norm. Została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort snu, a także uzyskać pełnię zdrowia. Podpiera głowę, szyję i kręgosłup we właściwej pozycji. Jest produktem hipoalergicznym, który nadaje się do stosowania przez alergików. Poduszka ortopedyczna Twin Plus to rozwiązanie dla osób preferujących spanie na boku. Zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu optymalnego podparcia głowy, szyi i kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza ryzyko bólu i napięcia mięśniowego. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią wentylację, aby zapobiec poceniu się głowy. Ponadto, dzięki swojej ergonomii, pomaga utrzymać właściwą pozycję ciała podczas snu, co przekłada się na lepszy wypoczynek i regenerację organizmu. Załączona poszewka do poduszki Twin Plus wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia go również bardzo wysoka gramatura, która wynosi  450 g/m2, co stanowi unikalną wartość na rynku poduszek ortopedycznych. Poduszka ortopedyczna Twin Plus powstała zgodnie z normą ISO 9001:2009, co gwarantuje spełnianie przez nią międzynarodowych norm jakości. Używane do jej produkcji pianki termoelastyczne posiadają certyfikat CertiPUR, zaś poszewka na poduszkę produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Poduszka ortopedyczna dla osób o drobnej budowie ciałaYoko to najwyższej jakości poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach. Poduszka ortopedyczna Yoko sprawdza się nie tylko w leczeniu i rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi czy karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka. Poduszka ortopedyczna Yoko wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Zastosowana w niej technologia powoduje, że nie przegrzewa głowy i nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Stosowanie poduszki ortopedycznej Yoko pozwala na w pełni swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach. Produkcja poduszki ortopedycznej Yoko odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
Rodo, ciasteczka i inne 1. Informacje ogólne Niniejsza Polityka prywatności określa zasady zbierania, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych przez sklep internetowy, prowadzony pod adresem www.hallufix.pl przez Dr Sapporo sp. j. z siedzibą w Toruniu przy ul. Białej 65., NIP: 956 216 85 19 Podczas przechowywania i przetwarzania danych osobowych Sklep dokłada wszelkich starań i podejmuje wszelkie możliwe działania, aby zapewnić im ochronę i uniemożliwić dostęp do nich osobom trzecim. 2. Bezpieczeństwo danych osobowych Administrator danych osobowych dokłada wszelkich możliwych starań, aby zapewnić ochronę udzielanym przez użytkowników informacjom i danym osobowym, przekazanym podczas korzystania ze sklepu i dokonywania zakupów, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawę swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane przez administratora w sposób rzetelny i przejrzysty. one zbierane wyłącznie w konkretnych i prawnie uzasadnionych celach, zgodnie z zasadą minimalizacji danych i przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to niezbędne do realizacji celów, w których dane przetwarzane lub obowiązków nałożonych na administratora przez przepisy prawa. Administrator zapewnia danym osobowym wymagany poziom bezpieczeństwa, zarówno podczas ich przesyłania, jak i przetwarzania i przechowywania, chroniąc je przed nieuprawnionym dostępem i przetwarzaniem oraz przypadkową utratą, zniszczeniem lub uszkodzeniem za pomocą odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, które poddawane stałej analizie i w razie potrzeby uaktualniane. 3. Cel przetwarzania danych osobowych a. Przetwarzanie danych osobowych osób odwiedzających lub korzystających z serwisu Strona sklepu internetowego została zaprojektowana w taki sposób, aby można było odwiedzać bez konieczności identyfikacji. Podczas korzystania z serwisu nie zbierane w sposób automatyczny żadne dane oprócz danych gromadzonych za pomocą plików cookies (więcej informacji w pkt. 5) oraz logów systemowych, takie jak IP użytkownika, rodzaj przeglądarki internetowej czy źródło wejścia na stronę, pozwalające poznać jego aktywność w serwisie i monitorować ruch na stronie. Dane te wykorzystywane przez administratora w celu świadczenia usług przez serwis (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. b) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania umowy, tj. przedstawienia oferty, zamieszczania komentarzy na stronie sklepu), w celach analitycznych i statystycznych (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. prowadzenia analizy aktywności użytkowników, poprawy działania i użyteczności serwisu), w celach marketingowych, w tym profilowaniu i prezentowaniu dopasowanej reklamy (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług) oraz w celu ochrony prawnej i bezpieczeństwa administratora oraz dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. ochrony lub dochodzenia przysługujących mu praw). b.  Przetwarzanie danych osobowych osób składających zamówienia W przypadku dokonywania zamówień (zawierania umów sprzedaży) za pośrednictwem serwisu zbierane następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej, które niezbędne do wystawienia faktury VAT oraz doręczenia zakupionych towarów. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwi zawarcie umowy sprzedaży oraz jej realizację. Dane te wykorzystywane w celu realizacji zamówienia (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. b) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania umowy, tj. wystawienia faktury VAT i doręczenia zakupionego towaru), w celach księgowych i rachunkowych (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, tj. obowiązków rachunkowych i podatkowych), w celach analitycznych i statystycznych (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. prowadzenia analizy aktywności i preferencji zakupowych użytkowników) oraz w celu ochrony prawnej i bezpieczeństwa administratora oraz dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. ochrony lub dochodzenia przysługujących mu praw). c. Przetwarzanie danych osób nawiązujących kontakt z serwisem Administrator przetwarza również dane zbierane przez zainicjowany przez użytkownika bezpośredni kontakt serwisem, np. w celu uzyskania informacji o oferowanych produktach lub sprawdzenia statusu zamówienia. Podanie danych w tym celu jest dobrowolne, lecz ich niepodanie może uniemożliwić prowadzenie korespondencji z użytkownikiem, udzielenie informacji lub odpowiedzi na jego pytania. Dane te wykorzystywane przez administratora w celu świadczenia usług przez serwis (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. b) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania umowy, tj. odpowiedzi na zapytania, udzielenie informacji), w celach analitycznych i statystycznych (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. prowadzenia analizy zgłoszeń użytkowników i statystyk dotyczących rodzaju zapytań) oraz w celu ochrony prawnej i bezpieczeństwa administratora oraz dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. ochrony lub dochodzenia przysługujących mu praw). d. Przetwarzanie danych osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych/newslettera Administrator przetwarza również dane (adres poczty elektronicznej) w celu przekazywania informacji handlowych (newslettera) w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204), o ile użytkownik wyrazi na to zgodę. Podanie danych w tym celu jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwi wykonanie usługi newslettera i przekazania informacji handlowych użytkownikowi. Dane te wykorzystywane przez administratora w celu realizacji zamówionej przez użytkownika usługi newslettera i przekazywania informacji handlowych (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO – przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów wyrażonej przez osobę, której dane dotyczą) oraz w celu ochrony prawnej i bezpieczeństwa administratora oraz dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami (na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO – przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. ochrony lub dochodzenia przysługujących mu praw). 4. Odbiorcy danych osobowych Dane gromadzone i przetwarzane przez administratora mogą być przekazane innym podmiotom, takim jak dostawcy usług informatycznych, firmy kurierskie, operatorzy płatności, podmioty świadczące usługi księgowe wyłącznie gdy zezwalają na to odpowiednie przepisy prawa oraz gdy odbiorcy zapewniają spełnienie wymagań dotyczących ochrony powierzonych danych osobowych. Ilość przekazywanych danych ograniczona jest wówczas do niezbędnego minimum. Przetwarzane przez administratora dane osobowe mogą również zostać przekazane organom władzy publicznej na mocy odpowiednich przepisów prawa. 5. Informacje o ciasteczkach (cookies) Zgodnie z przepisami ustawy Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 nr 171 poz. 1800)  informujemy, że nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Plik cookie to niewielka informacja tekstowa, wysyłana przez serwer WWW i zapisywana po stronie użytkownika (zazwyczaj na twardym dysku). Domyślne parametry plików cookies pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Pliki te stosuje większość stron internetowych. Dzięki nim m. in. w sklepach zapamiętany zostaje profil klienta, zawartość koszyka czy przygotowana zostaje indywidualna oferta dostosowana do oczekiwań użytkownika. Ciasteczka wykorzystywane również przez najpopularniejsze internetowe narzędzia służące do analizy statystyk serwisów www i użyteczności stron internetowych oraz celów marketingowych. Działanie tych narzędzi opiera się na wykorzystywaniu plików cookies, które zostają zapisane na urządzeniu użytkownika. Administrator danych osobowych wykorzystuje na tej stronie zintegrowane elementy: Google Analytics – to narzędzie dostarczane przez Google Inc., (1600 Amphitheatre Pkwy, Mountain View, CA 94043-1351, USA) służące do analizy zachowania użytkowników w serwisie, wykorzystywane do optymalizacji działania strony i poprawy jej funkcjonalności oraz badanie skuteczności reklam internetowych. Na podstawie numeru IP tworzy ono anonimowy profil użytkownika i za pomocą zapisywanych na urządzeniu plików cookies pozwala sprawdzić sposób korzystania z witryny, rejestruje czas spędzany na poszczególnych podstronach, częstotliwość wejść na stronę czy źródło wejścia na stronę serwisu. Google ADS – usługa ta służy do prowadzenia internetowych kampanii reklamowych opartych na zdefiniowanych słowach kluczowych. Zintegrowane narzędzie Google AdWords dostarczane przez Google Inc., (1600 Amphitheatre Pkwy, Mountain View, CA 94043-1351, USA) za pomocą zapisywanych na urządzeniu cookies, na podstawie numeru IP, pozwala sprawdzić skuteczność tego rodzaju działań reklamowych – stworzyć statystyki odwiedzin i przeprowadzić analizę konwersji – oraz zoptymalizować działania reklamowe w przyszłości. W żadnym przypadku informacje zbierane przez cookies nie powiązane z innymi danymi osobowymi i nie umożliwiają identyfikacji osoby, której dane dotyczą. Dane zbierane automatycznie za pośrednictwem plików cookies wykorzystujemy do celów analityczno – statystycznych (monitorowanie ruchu na stronie i analiza zachowań użytkowników w serwisie, pozwalające na poznanie sposobu korzystania z witryny przez użytkowników, udoskonalanie jej funkcjonowania oraz poprawę wygody użytkowników), marketingowych oraz w celu profilowania – dopasowania treści do indywidualnych zainteresowań, potrzeb i oczekiwań użytkowników. Użytkownicy mogą w dowolnym momencie usunąć dotychczas zainstalowane pliki cookies oraz zablokować na stałe zapisywanie tych plików na swoich urządzeniach, wybierając odpowiednie ustawienia w przeglądarce internetowej. Jednak należy pamiętać, że w takim przypadku korzystanie z wszystkich funkcji witryny może okazać się utrudnione lub niemożliwe. W przypadku danych zapisywanych przez Google Analytics użytkownicy mogą skorzystać z dodatku do przeglądarki, który po zainstalowaniu uniemożliwia przesyłanie danych i informacji przez to narzędzie . W przypadku spersonalizowanych reklam Google użytkownicy mogą również skorzystać z odpowiednich ustawień oraz zainstalować wtyczki w używanych przeglądarkach internetowych, które oznaczają rezygnację z reklam dopasowanych do zainteresowań i potrzeb użytkownika. W Przypadku danych zapisywanych przez Yandex Metrica użytkownicy mogą skorzystać z dodatku do przeglądarki, który po zainstalowaniu uniemożliwia przesyłanie danych i informacji przez to narzędzie. 6. Profilowanie Zgodnie z informacjami zawartymi w pkt. 3 i 5 administrator może przetwarzać dane użytkowników w celach marketingowych, polegających na kierowaniu do nich treści reklamowych. Działania te mogą polegać również na profilowaniu, tj. zautomatyzowanym procesie polegającym na wnioskowaniu o zainteresowaniach, oczekiwaniach i potrzebach użytkowników i przewidywaniu ich zachowań oraz tworzeniu na tej podstawie dopasowanych do ich profilu ofert i kierowaniu do nich reklamy o interesującej ich treści. Podstawą prawną przetwarzania danych w tym celu jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora, tj. marketing bezpośredni (art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO). Profilowanie nie będzie wywoływać wobec osób, których danych dotyczy, żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób na nie wpływać. 7. Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy W przypadku korzystania ze zintegrowanych narzędzi analitycznych i marketingowych, o których mowa w pkt. 4, dostarczanych przez firmę Google, dochodzi do przekazania ściśle ograniczonego zakresu danych (np. IP, źródło wejścia na stronę serwisu, czas spędzany na poszczególnych podstronach) do krajów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Firma ta, mająca swą siedzibę w Stanach Zjednoczonych, uczestniczą  w programie Tarcza Prywatności UE-USA, zatwierdzonym przez Komisję Europejską, zapewniając tym samym odpowiedni stopień ochrony danych osobowych, zgodnych z wymogami RODO. 8. Uprawnienia użytkowników Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych i uzyskania informacji ich dotyczących, żądania sprostowania danych osobowych, które nieprawidłowe, usunięcia dotyczących jej danych osobowych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych osobowych i przesłania innemu administratorowi. W przypadku przetwarzania danych przez administratora na podstawie zgody wyrażonej przez osobę, której dane dotyczą, osoba ta ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu realizacji uprawnień należy skontaktować się z administratorem danych (kontakt@hallufix.pl). Użytkownikom przysługuje również prawo do wyrażenia w dowolnym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 pkt. f) RODO, np. w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego przez administratora, w tym profilowania. Aby zrealizować prawo do sprzeciwu wobec profilowania, prowadzonego za pomocą plików cookies, należy usunąć dotychczas zainstalowane pliki cookies oraz zablokować na stałe zapisywanie tych plików na swoich urządzeniach, wybierając odpowiednie ustawienia w przeglądarce internetowej lub skorzystać z wybranych dodatków lub wtyczek, o których mowa w pkt. 5. Wszelkie pytania i zastrzeżenia dotyczące niniejszej Polityki prywatności oraz przetwarzania danych osobowych przez Sklep należy kierować na adres kontakt@hallufix.pl
Dr Sapporo działa transparentnie! 1. Definicje 1.1. Polityka transparentności określa zasady zbierania, przetwarzania oraz wykorzystywania danych osobowych przez Dr Sapporo Hanna Affelt Sp. j. z siedzibą w Toruniu przy ulicy Rynek Staromiejski 36-38, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000856457, posiadającą numer REGON 340143294 oraz numer NIP 9562168519, zwaną dalej Administratorem. 1.2 Dane osobowe to informacje o osobie fizycznej zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania przez jeden bądź kilka szczególnych czynników określających fizyczną, fizjologiczną, genetyczną, psychiczną, ekonomiczną, kulturową lub społeczną tożsamość, a w tym IP urządzenia, dane o lokalizacji, identyfikator internetowy oraz informacje gromadzone za pośrednictwem plików cookies innej podobnej technologii.  1.3 Podmiot danych to każda osoba fizyczna, która odwiedza Serwis, albo korzystająca z jednej lub kilku usług czy funkcjonalności opisywanych w Polityce transparentności, jak też każda osoba, której dotyczą dane osobowe przetwrazane przez Administratora. 2. Przetwarzanie danych 2.1 Przetwarzanie danych przez Administratora odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami przetwarzania danych. Administrator zapewnia transparentność procesu przetwarzania danych osobowych, informując o celu i podstawie prawnej przetwarzania w momencie ich zbierania, na przykład podczas zawierania umowy sprzedaży towarów lub usług. Dane gromadzone jedynie w niezbędnym zakresie i przetwarzane przez określony czas. 2.2 W celu zapewnienia bezpieczeństwa i poufności danych osobowych, Administrator stosuje odpowiednie środki ochrony. W przypadku naruszenia ochrony danych osobowych, Administrator informuje odpowiednie podmioty zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kontakt z Administratorem jest możliwy za pomocą środków komunikacji elektronicznej, korespondencyjnie lub osobiście. 2.3 Aby zapewnić integralność i poufność danych, Administrator wdraża procedury umożliwiające dostęp do danych jedynie osobom upoważnionym. Stosuje również rozwiązania techniczne i organizacyjne oraz nadzoruje działania podwykonawców w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa danych osobowych. Regularnie przeprowadza analizę ryzyka związanego z przetwarzaniem danych i podejmuje działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa danych, gdy jest to konieczne. 3. Kontakt z Administratorem 3.1 Kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem poczty elektronicznej marketing@drsapporo.com, korzystając z formularza kontaktowego zamieszczonego w Serwisie oraz listownie lub korespondencyjnie w siedzibie Administratora, tj. w Toruniu przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 71G. 4.Bezpieczeństwo danych osobowych 4.1 Administrator podejmuje szereg działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych. Wdrożył procedury umożliwiające dostęp do danych jedynie osobom upoważnionym oraz stosuje rozwiązania organizacyjne i techniczne zapewniające rejestrowanie i wykonywanie operacji na danych osobowych wyłącznie przez osoby uprawnione. Dodatkowo zapewnia, że wszyscy podwykonawcy i inne podmioty współpracujące przetwarzające dane osobowe na jego zlecenie stosują odpowiednie środki bezpieczeństwa. 4.2 Administrator systematycznie analizuje ryzyko związane z przetwarzaniem danych osobowych i monitoruje adekwatność stosowanych zabezpieczeń do identyfikowanych zagrożeń. W przypadku konieczności, podejmuje dodatkowe środki mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa danych. 4.3 Cele oraz podstawy prawne przetwarzania danych osobowych zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Administrator przetwarza dane zgodnie z ustalonymi celami i podstawami prawnej przetwarzania, zapewniając transparentność procesu oraz informując o przetwarzaniu danych w momencie ich zbierania. 5. Korespondencja 5.1 Jeśli kontaktujesz się z Administratorem za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych lub korespondencji tradycyjnej w sprawach niezwiązanych bezpośrednio z usługami świadczonymi na Twoją rzecz, jak również niepowiązanych z jakąkolwiek umową czy relacją, to Twoje dane osobowe zawarte w tej korespondencji będą przetwarzane wyłącznie w celu komunikacji i rozwiązania sprawy, o której jest mowa w korespondencji. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w takich przypadkach jest prawnie uzasadniony interes Administratora, który polega na konieczności rozwiązania zgłoszonej sprawy. 5.2 Administrator przetwarza jedynie istotne dla danej sprawy dane osobowe zawarte w korespondencji. Cała korespondencja jest przechowywana w sposób zapewniający bezpieczeństwo danych osobowych oraz innych informacji w niej zawartych, a nadto jest ujawniana jedynie osobom upoważnionym do tego celu. 6. Kontakt telefoniczny 6.1 W przypadku kontaktowania się z Administratorem drogą telefoniczną w sprawach niezwiązanych z zawartą umową lub świadczonymi usługami, Administrator może prosić o podanie danych osobowych tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do obsługi zgłoszonej sprawy związanej z jego działalnością gospodarczą. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w takich przypadkach jest prawnie uzasadniony interes Administratora, który polega na konieczności rozwiązania zgłoszonej sprawy. 6.2 Rozmowy telefoniczne mogą być nagrywane, przy czym na początku rozmowy informacja o nagrywaniu jest przekazywana osobie fizycznej. Nagrania służą do monitorowania jakości obsługi, weryfikacji pracy konsultantów oraz celów statystycznych. Dostęp do nagrań mają jedynie pracownicy Administratora oraz osoby obsługujące infolinię Administratora. 6.3 Dane osobowe zawarte na nagraniach rozmów przetwarzane w celach związanych z obsługą klientów i interesantów przez infolinię, jeśli taka usługa jest udostępniana. Podstawą prawną przetwarzania w tym przypadku jest niezbędność przetwarzania do świadczenia usługi. Dodatkowo, dane przetwarzane w celu monitorowania jakości obsługi, weryfikacji pracy konsultantów oraz w celach analitycznych i statystycznych. Podstawą prawną przetwarzania w tych przypadkach jest uzasadniony interes Administratora, polegający na dbaniu o wysoką jakość obsługi klientów i interesantów, jak również na zapewnieniu wysokiej jakości pracy konsultantów oraz prowadzeniu analiz statystycznych dotyczących komunikacji telefonicznej. 7. Monitoring wizyjny 7.1 W celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia oraz utrzymania porządku na terenie zarządzanym przez Administratora, stosowany jest monitoring wizyjny oraz kontrola wstępu do lokali i na teren Spółki. Dane osobowe zebrane w ten sposób przetwarzane wyłącznie w celach bezpieczeństwa oraz obrony przed roszczeniami lub dochodzeniem roszczeń przez Administratora. Przetwarzanie danych osobowych w postaci nagrań z monitoringu oraz danych z rejestru wejść i wyjść, opiera się na prawnie uzasadnionym interesie Administratora, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa osób i mienia na terenie zarządzanym przez Administratora oraz na ochronie jego praw. Obszar objęty monitoringiem jest odpowiednio oznakowany za pomocą znaków graficznych, informując o obecności monitoringu. Dzięki temu osoby korzystające z danego terenu świadome prowadzonego nadzoru. 8. Portale społecznościowe 8.1 Administrator przetwarza dane osobowe pozostawione przez osoby odwiedzające jego publiczne profile na portalach społecznościowych, takie jak LinkedIn, TikTok, Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest czy YouTube. Dane te mogą obejmować komentarze, polubienia oraz identyfikatory internetowe. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, który obejmuje promowanie marki Administratora i poprawienie jakości świadczonych usług, a także prowadzenie analiz i preferencji użytkowników. Należy zaznaczyć, że powyższa informacja nie dotyczy przetwarzania danych osobowych przez administratorów serwisów społecznościowych, którzy odpowiedzialni za przetwarzanie danych na własnych platformach społecznościowych. Przetwarzanie danych osobowych osób odwiedzających profile Administratora na portalach społecznościowych na cele wymienione poniżej: 8.1.1 Określenie ich aktywności na profilach. 8.1.2 Efektywne prowadzenie profili poprzez dostarczanie informacji o inicjatywach, aktywności Administratora oraz promowanie wydarzeń, usług i produktów. 8.1.3. Wykorzystanie danych w celach statystycznych i analitycznych. 8.1.4 Wykorzystanie danych w celu dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. 9. Konkursy 9.1 Administrator przetwarza dane osobowe uczestników konkursów, które niezbędne do wzięcia udziału w konkursie oraz do wydania nagród. Te dane mogą obejmować imię, nazwisko, nazwę profilu w portalu społecznościowym oraz inne dane wymagane w ramach zadania konkursowego. 9.2 Przetwarzanie danych osobowych ma na celu przeprowadzenie konkursu, wyłonienie zwycięzców, przekazanie nagród oraz wypełnienie obowiązków podatkowych związanych z przyznaniem nagród. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, który polega na przeprowadzeniu konkursu, wyłonieniu zwycięzców, a także ewentualnym dochodzeniu roszczeń lub obronie przed roszczeniami. Dodatkowo jest to konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze wynikającego z przepisów prawa podatkowego dotyczących przyznawania nagród. Warto zaznaczyć, że to przetwarzanie danych odnosi się wyłącznie do celów związanych z konkretnymi konkursami i nie będzie wykorzystywane do innych celów bez zgody uczestników konkursów. 10. Rekrutacja 10.1 W ramach procesów rekrutacyjnych Administrator oczekuje, że kandydaci przekażą dane osobowe jedynie w zakresie wymaganym przez przepisy Kodeksu pracy, a także innych przepisów mających zastosowanie do rekrutacji. Nie powinno się przekazywać dodatkowych informacji. W przypadku, gdy przesłane aplikacje zawierają dodatkowe dane, które wykraczają poza zakres określony przepisami prawa pracy, przetwarzanie takich danych będzie oparte na zgodzie kandydata. 10.2 Jeśli preferowaną formą zatrudnienia jest umowa o pracę, dane przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa pracy. Podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze. 10.3 Jeśli preferowaną formą zatrudnienia jest umowa cywilnoprawna, dane przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą. 10.4 Dane mogą być również przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa ani przez Administratora, a także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda kandydata. 10.5 Weryfikacja kwalifikacji i umiejętności kandydata oraz ustalenie warunków współpracy stanowi również cel przetwarzania danych. Podstawą prawną jest prawnie uzasadniony interes Administratora. 10.6 Dane mogą być przetwarzane również w celu ustalenia lub dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora. 10.7 Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. W przypadku wyrażenia zgody na cele przyszłych procesów rekrutacyjnych, dane osobowe usuwane po dwóch latach, chyba że zgoda zostanie wcześniej wycofana. 10.8 Podanie danych wymaganych przez Kodeks pracy jest konieczne dla rozpatrzenia kandydatury w procesie rekrutacyjnym. Niepodanie tych danych uniemożliwia rozpatrzenie danej kandydatury. Podanie innych danych jest dobrowolne. 11. Usługi i inne umowy 11.1 W przypadku zbierania danych w celu wykonania konkretnej umowy, Administrator jest zobowiązany przekazać Podmiotowi danych szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania jego danych osobowych. Te informacje udostępniane w momencie zawierania umowy lub w przypadku pozyskania danych osobowych przed zawarciem umowy, gdy przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie Podmiotu danych. 11.2 Dokładne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych obejmują między innymi: cel przetwarzania danych osobowych w kontekście zawieranej umowy; podstawę prawna przetwarzania danych osobowych, a w tym zgodę lub niezbędność przetwarzania ich do wykonania umowy; okres przetwarzania danych osobowych oraz kryteria ustalania tego okresu; prawa przysługujące Podmiotowi danych w zakresie przetwarzania jego danych osobowych, takie jak prawo do dostępu, poprawiania, usuwania danych, prawo do sprzeciwu oraz inne prawa przysługujące zgodnie z przepisami prawa; informacje o ewentualnym przekazywaniu danych osobowych innym odbiorcom, jeśli jest to wymagane w ramach wykonywania umowy. 11.3 Przekazywanie tych informacji jest ważne dla zapewnienia transparentności i ochrony danych osobowych Podmiotów danych w kontekście zawieranych umów oraz wykonywania działań na ich żądanie. 12. Personel kontrahentów lub klientów 12.1 W związku z zawieraniem i realizacją umów handlowych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, Administrator pozyskuje od kontrahentów lub klientów dane osób zaangażowanych w realizację takich umów. Dane te mogą obejmować osoby uprawnione do kontaktu, składające zamówienia, wykonujące zlecenia oraz inne niezbędne dane. Zakres przekazywanych danych jest ograniczony do niezbędnego stopnia dla wykonania umowy i zazwyczaj ogranicza się do imienia, nazwiska oraz służbowych danych kontaktowych. Przetwarzanie takich danych osobowych ma na celu realizację prawnie uzasadnionego interesu Administratora oraz jego kontrahenta. 12.2 Takie dane mogą być ujawniane osobom trzecim zaangażowanym w realizację umowy oraz podmiotom uzyskującym dostęp do danych zgodnie z przepisami z zakresu jawności informacji publicznej, jak też postępowań prowadzonych na podstawie prawa zamówień publicznych, w zakresie przewidzianym przez te przepisy. 12.3 Dane przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazamucj interesów oraz wykonania obowiązków wynikających z przepisów, a następnie usuwane lub zanonimizowane. Długoterminowe przechowywanie danych jest ograniczone do minimum niezbędnego do ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. 13. Listy sankcyjne 13.1 Administrator ma obowiązek weryfikacji czy współpracuje pośrednio lub bezpośrednio z podmiotami znajdującymi się na listach sankcyjnych prowadzonych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Rzeczypospolitej Polskiej oraz zgodnie z odpowiednimi regulacjami Unii Europejskiej. W celu realizacji tego obowiązku Administrator przetwarza dane osobowe reprezentantów kontrahenta, takich jak członków zarządu, prokurentów czy beneficjentów rzeczywistych. Służy to w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze. 13.2 Dane przetwarzane przez okres trwania obowiązku prawnego Administratora, uwzględniając okres współpracy z kontrahentem, który podlega weryfikacji. Administrator informuje, że udzielenie informacji reprezentantom kontrahenta podlega wyłączeniu z art. 14 ust. 5 lit. b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, a więc na podstawie zgody. Jednocześnie, dbając o ochronę praw i wolności oraz prawnie uzasadnionych interesów podmiotów danych, Administrator udostępnia powyższe informacje publicznie. 14. Inne przypadki 14.1 Administrator zbiera dane osobowe także w innych przypadkach, takich jak budowanie i wykorzystywanie trwałych kontaktów biznesowych podczas spotkań biznesowych czy wydarzeń branżowych. Przetwarzanie danych w tych sytuacjach opiera się na prawnie uzasadnionym interesie Administratora, który polega na tworzeniu sieci kontaktów związanych z prowadzoną działalnością. Dane osobowe zebrane w takich przypadkach przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały zebrane, a Administrator zapewnia ich odpowiednią ochronę. 14.2 W związku z prowadzeniem działalności, Administrator może ujawniać dane osobowe zewnętrznym podmiotom, takim jak dostawcy usług IT, firmy księgowe, agencje marketingowe czy rekrutacyjne. Administrator zastrzega sobie również prawo ujawnienia wybranych informacji dotyczących podmiotu danych odpowiednim organom lub osobom trzecim, które mogą zgłosić takie żądanie, opierając się na odpowiednich podstawach prawnych i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 14.3 W przypadku przekazywania danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), Administrator zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych poprzez stosowanie odpowiednich mechanizmów, takich jak decyzje Komisji Europejskiej, standardowe klauzule umowne lub wiążące reguły korporacyjne. 14.4 Okres przetwarzania danych zależy od rodzaju świadczonej usługi oraz celu przetwarzania. Może on być również określony przez przepisy prawa lub uzasadniony interes Administratora. Uprawnienia związane z przetwarzaniem danych osobowych, w tym prawo do dostępu, poprawiania, usuwania danych oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, przestrzegane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 15. Prawa podmiotów danych 15.1 Podmiotom danych przysługują następujące prawa związane z przetwarzaniem ich danych osobowych: prawo do informacji o przetwarzaniu danych osobowych; prawo uzyskania kopii danych; prawo do sprostowania; prawo do usunięcia danych; prawo do ograniczenia przetwarzania; prawo do przenoszenia danych; prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych; prawo sprzeciwu wobec innych celów przetwarzania danych; prawo wycofania zgody; prawo do skargi. 15.2 Jeśli chcesz zrealizować swoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora, możesz złożyć odpowiednie żądanie w dowolnej formie 15.3 Administrator może poprosić o dodatkowe informacje w celu identyfikacji osoby składającej żądanie. Podanie dodatkowych danych nie jest obowiązkowe, ale może pomóc w szybszym rozpatrzeniu żądania. 15.4 Jeśli żądanie jest składane przez pełnomocnika, Administrator zaleca, aby pełnomocnictwo było poświadczone przez notariusza lub upoważnionego radcę prawnego bądź adwokata, co przyspieszy proces weryfikacji autentyczności żądania. 15.5 Administrator zobowiązuje się udzielić odpowiedzi na żądanie w ciągu miesiąca od jego otrzymania. W przypadku konieczności przedłużenia tego terminu, Administrator poinformuje wnioskodawcę o przyczynach opóźnienia. 15.6 Odpowiedź na żądanie będzie udzielana w tej samej formie, w jakiej zostało złożone, chyba że wnioskodawca zażąda innej formy. Informacje dotyczące zgłoszonego żądania oraz osoby, która je złożyła, będą przechowywane w sposób zapewniający integralność i poufność danych. 16. Wprowadzanie zmian 16.1 Polityka jest regularnie przeglądana i aktualizowana w miarę potrzeb. Najnowsza wersja Polityki została zatwierdzona i jest stosowana od dnia 29 lutego 2024 roku.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ BLUESPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ BOSSANOVAPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ CPAPPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Na bokach poszewki znajduje się oddychająca siatka wykonana w unikalnej technologii. Jej zadaniem jest zapewnić idealną wentylację poduszki oraz wyeliminować ryzyko pocenia się głowy lub szyi podczas spania. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ JAZZPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ LONDONPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ MAX PLUSPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ NEW YORKPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ NUVOPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ OPENPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
Poszewka na poduszkę w dwóch wersjachW podstawowej wersji poszewka poduszki ortopedycznej Enso wykonana jest z klasycznego, delikatnego w dotyku i hipoalergiczego materiału cechującego się wielokierunkową elastycznością. Jego gramatura wynosi 450 g/m2. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej. Oferujemy również poszewkę na poduszkę ortopedyczną Enso wykonaną z innowacyjnego materiału Skin+, który został wzbogacony o probiotyk Bacillus indicus PD01. Jego działanie uelastycznia skó i wpływa korzystnie na jej młody wygląd. Działanie materiału Skin+ porównywalne jest do codziennego stosowania kremów karotenoidowych. W tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ zawarte mikrokapsulki z probiotykiem Bacillus indicus PD01. W wyniku tarcia powstałego przez kontakt z ciałem, probiotyki te uwalniane i namnażają się na jego powierzchni. Efektem ich działania jest wytwarzanie się wyjątkowo skutecznych karotenoidów, które naturalnymi przeciwutleniaczami. Te zaś posiadają udowodnione naukowo działanie zapobiegające procesom związanym ze starzeniem się skóry. Dodatkowo pobudzają one regenerację komórek skóry, co korzystnie wpływa na jej poziom nawilżenia, miękkość i gładkość. Mikrokapsułki zawarte w tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ silnie łączą się z ich óknami. Dzięki temu wytrzymują do 20 prań w temperaturze do 40°C.
Poszewka na poduszkę w dwóch wersjachW podstawowej wersji poszewka poduszki ortopedycznej Enso wykonana jest z klasycznego, delikatnego w dotyku i hipoalergiczego materiału cechującego się wielokierunkową elastycznością. Jego gramatura wynosi 450 g/m2. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej. Oferujemy również poszewkę na poduszkę ortopedyczną Enso wykonaną z innowacyjnego materiału Skin+, który został wzbogacony o probiotyk Bacillus indicus PD01. Jego działanie uelastycznia skó i wpływa korzystnie na jej młody wygląd. Działanie materiału Skin+ porównywalne jest do codziennego stosowania kremów karotenoidowych. W tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ zawarte mikrokapsulki z probiotykiem Bacillus indicus PD01. W wyniku tarcia powstałego przez kontakt z ciałem, probiotyki te uwalniane i namnażają się na jego powierzchni. Efektem ich działania jest wytwarzanie się wyjątkowo skutecznych karotenoidów, które naturalnymi przeciwutleniaczami. Te zaś posiadają udowodnione naukowo działanie zapobiegające procesom związanym ze starzeniem się skóry. Dodatkowo pobudzają one regenerację komórek skóry, co korzystnie wpływa na jej poziom nawilżenia, miękkość i gładkość. Mikrokapsułki zawarte w tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ silnie łączą się z ich óknami. Dzięki temu wytrzymują do 20 prań w temperaturze do 40°C.
Poszewka na poduszkę w dwóch wersjachW podstawowej wersji poszewka poduszki ortopedycznej Enso wykonana jest z klasycznego, delikatnego w dotyku i hipoalergiczego materiału cechującego się wielokierunkową elastycznością. Jego gramatura wynosi 450 g/m2. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej. Oferujemy również poszewkę na poduszkę ortopedyczną Enso wykonaną z innowacyjnego materiału Skin+, który został wzbogacony o probiotyk Bacillus indicus PD01. Jego działanie uelastycznia skó i wpływa korzystnie na jej młody wygląd. Działanie materiału Skin+ porównywalne jest do codziennego stosowania kremów karotenoidowych. W tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ zawarte mikrokapsulki z probiotykiem Bacillus indicus PD01. W wyniku tarcia powstałego przez kontakt z ciałem, probiotyki te uwalniane i namnażają się na jego powierzchni. Efektem ich działania jest wytwarzanie się wyjątkowo skutecznych karotenoidów, które naturalnymi przeciwutleniaczami. Te zaś posiadają udowodnione naukowo działanie zapobiegające procesom związanym ze starzeniem się skóry. Dodatkowo pobudzają one regenerację komórek skóry, co korzystnie wpływa na jej poziom nawilżenia, miękkość i gładkość. Mikrokapsułki zawarte w tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ silnie łączą się z ich óknami. Dzięki temu wytrzymują do 20 prań w temperaturze do 40°C.
Poszewka na poduszkę w dwóch wersjachW podstawowej wersji poszewka poduszki ortopedycznej Enso wykonana jest z klasycznego, delikatnego w dotyku i hipoalergiczego materiału cechującego się wielokierunkową elastycznością. Jego gramatura wynosi 450 g/m2. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej. Oferujemy również poszewkę na poduszkę ortopedyczną Enso wykonaną z innowacyjnego materiału Skin+, który został wzbogacony o probiotyk Bacillus indicus PD01. Jego działanie uelastycznia skó i wpływa korzystnie na jej młody wygląd. Działanie materiału Skin+ porównywalne jest do codziennego stosowania kremów karotenoidowych. W tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ zawarte mikrokapsulki z probiotykiem Bacillus indicus PD01. W wyniku tarcia powstałego przez kontakt z ciałem, probiotyki te uwalniane i namnażają się na jego powierzchni. Efektem ich działania jest wytwarzanie się wyjątkowo skutecznych karotenoidów, które naturalnymi przeciwutleniaczami. Te zaś posiadają udowodnione naukowo działanie zapobiegające procesom związanym ze starzeniem się skóry. Dodatkowo pobudzają one regenerację komórek skóry, co korzystnie wpływa na jej poziom nawilżenia, miękkość i gładkość. Mikrokapsułki zawarte w tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+ silnie łączą się z ich óknami. Dzięki temu wytrzymują do 20 prań w temperaturze do 40°C.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ PARISPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ ROCKPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ SALSA MINIPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ SALSA STANDARDPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ SHELLPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ SWINGPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
POSZEWKA NA PODUSZKĘ ORTOPEDYCZNĄ TWIN PLUSPoszewka do poduszki wykonana jest z poliestrowo-elastanowej dzianiny najnowszej generacji. Materiał ten jest wielokierunkowo elastyczny i pozwala na pełną cyrkulację powietrza. Dodatkowo jest miękki, miły w dotyku i niezwykle wytrzymały. Wyróżnia  bardzo wysoka gramatura, która wynosi 450 g/m2, co przekracza gramaturę większości poszewek na poduszki innych producentów. Produkowana jest z bezpiecznych belgijskich materiałów, które posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Jest to pełnowartościowy produkt, który znakomicie zastąpi poszewkę otrzymaną w zestawie z poduszką ortopedyczną. Wiele osób kupuje dodatkowe poszewki na poduszki celem ich naprzemiennego użytkowania, co przekłada się na zwiększenie higieny. Produkt nadaje się do prania w temperaturze do 40°C z użyciem standardowych środków piorących. Może być prana zarówno ręcznie, jak i w pralce automatycznej. Dodatkowe informacje umieszczone na metce pralniczej.
Produkty ortopedyczne Hallufix® Jakie przynoszą efekty? Poprawa jakości życia oraz wsparcie przy leczeniu i rehabilitacji palucha koślawego. Łagodzenie dolegliwości bólowych spowodowanych haluksem (łac. hallux valgus). Możliwość uniknięcia operacji haluksów za pomocą sprawdzonych, skutecznych produktów. Wsparcie po operacji palucha koślawego celem profilaktyki nawrotu haluksów. Co jest w ofercie? Niemieckie aparaty na haluksy wykonane z najwyższej jakości opatentowanych materiałów. Buty na haluksy z opatentowanym systemem aktywnej korekcji. Akcesoria zamienne do produktów na haluksy.
Dr Sapporo sp. j. z siedzibą w Toruniu, 87-100 Toruń, przy ul. Białej 65 o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 9562168519 będąca oficjalnym dystrybotorem Hallufix na ternie Polski jest właścicielem strony hallufix.pl.  Handel wysyłkowy odbywa się za pośrednictwem strony internetowej hallufix.pl §1 INFORMACJE PODSTAWOWE 1. Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady składania Zamówień w Sklepie oraz zawierania Umów sprzedaży z wykorzystaniem serwisu internetowego Sklepu. 2. Minimalne wymagania techniczne niezbędne do korzystania ze Sklepu to: a. przeglądarka internetowa Chrome w wersji min. 22 z włączoną obsługą ciasteczek i JavaScript b. przeglądarka internetowa Safari min. 6.0. z włączoną obsługą  ciasteczek i JavaScript c. rozdzielczość ekranu 1024 x 768 pikseli. 3. Klientowi zakazuje się dostarczania treści niezgodnych z prawem oraz korzystania ze Sklepu w sposób zakłócający jego funkcjonowanie i uciążliwy dla innych Klientów. 4. Wszystkie produkty prezentowane w Sklepie wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zgodnie z prawem wprowadzone na polski rynek. 5. Wszelkie nazwy i znaki handlowe umieszczone na stronach internetowych Sklepu znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. 6. Informacje o towarach prezentowane w Sklepie stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. 7. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon lub na żądanie Klienta faktura VAT. §2 SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I PROCEDURA ZAWARCIA UMOWY SPRZEDAŻY 1. W celu zawarcia umowy za pośrednictwem Sklepu www.hallufix.pl należy dokonać wyboru towarów, podejmując kolejne czynności w oparciu o wyświetlane Klientowi komunikaty i informacje zawarte na stronie oraz wypełnić formularz zamówienia. 2. Wybór zamawianych towarów przez Klienta dokonywany jest przez ich dodanie do Koszyka. 3. W trakcie procedury zamawiania Klient wybiera odpowiednią formę przesyłki i płatności oraz uzupełnia dane konieczne do zrealizowania zamówienia, w szczególności imienia, nazwiska, adresu, adresu dostawy. 4. Do zakończenia procedury zamówienia niezbędna jest akceptacja Regulaminu Sklepu przez Klienta. 5. Procedura składania zamówienia kończy się w chwili naciśnięcia przycisku „Kupuję i płacę”. 6. W trakcie składania zamówienia (do chwili naciśnięcia przycisku „Kupuję i płacę”) Klient ma możliwość modyfikacji wprowadzonych danych oraz zmian w zakresie wyboru towarów. 7. Wysłanie zamówienia przez Klienta stanowi oświadczenie woli zawarcia umowy sprzedaży z Dr Sapporo sp. j. 8. Po dokonaniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość e-mail „Potwierdzenie złożonegozamówienia”. 9. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości, o której mowa w §2 pkt. 8. 10. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie i potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień umowy następuje poprzez przesłanie Klientowi na adres poczty elektronicznej potwierdzenia zamówienia. §3 REALIZACJA ZAMÓWIEŃ  1. 95% zamówień realizowanych jest w ciągu 2 dni roboczych (chyba, że przy produkcie zawarta jest inna informacja) od momentu: a. otrzymania przez Klienta wiadomości „Potwierdzenie przyjęcia zamówienia” b. wpłynięcia należności na rachunek bankowy Dr Sapporo sp. j. (w przypadku płatności przelewem) c. zakończenia płatności za pośrednictwem w elektronicznego systemu PayU. 2. Niezmiernie rzadko zdarza się, że realizacja zamówienia trwa dłużej jak 2 dni robocze. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia w podanym terminie, Klientowi zostanie zaproponowany nowy termin realizacji zamówienia lub możliwość odstąpienia od umowy. 3. Sklep jest nieczynny w soboty i niedziele, jak również w okresach świątecznych. Sklep jest nieczynny w okresie 24 grudnia – 2 stycznia każdego roku. §4 DOSTAWA 1. Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. 2. Dostawa towarów do Klienta odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 3. Koszty dostawy zostają wskazane Klientowi w trakcie składania zamówienia. 4. Odbierając przesyłkę Klient, będący konsumentem w rozumieniu art. 22¹ Kodeksu Cywilnego, ma prawo do sprawdzenia czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu mechanicznemu i czy jest kompletne. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub niekompletności przesyłki, można sporządzić Protokół Szkody w obecności pracownika firmy kurierskiej. Protokół powinien wówczas być przygotowany w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, podpisanych przez Klienta oraz pracownika firmy kurierskiej. Sporządzony przy odbiorze przesyłki Protokół Szkody ułatwia procedurę reklamacji. 5. Odbierając przesyłkę Klient, niebędący konsumentem w rozumieniu art. 22¹ Kodeksu Cywilnego, zobowiązany jest do sprawdzenia czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu mechanicznemu i czy jest kompletne. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub niekompletności przesyłki, obligatoryjne jest sporządzenie Protokołu Szkody, spełniającego warunki opisane w §4 pkt. 4. Sporządzony przy odbiorze przesyłki Protokół Szkody jest podstawą postępowania reklamacyjnego. §5  PŁATNOŚCI 1. Wszystkie ceny towarów zostały wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. 2. Informacja o cenie towaru ma charakter wiążący od momentu otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie do momentu zakończenia realizacji zamówienia. 3. Klient może dokonać płatności za zakupione towary w następujący sposób: a. gotówką przy dostawie towaru – płatne pracownikowi firmy kurierskiej; b. przelewem na rachunek bankowy Dr Sapporo; c. korzystając z elektronicznego systemu płatności PayU. §6 PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY PRZEZ KLIENTA 1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22¹ Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej z Dr Sapporo sp .j. umowy terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy. 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy poinformować Dr Sapporo sp. j. (ul. Biała 65, 87-100 Toruń, email kontakt@hallufix.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). 4. Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. 5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 6. W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Klientowi zostaje zwrócona kwota, jaką zapłacił za towar w terminie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Dr Sapporo sp. j. otrzymało zwrot towaru. Koszt transportu nie podlega zwrotowi. 7. Zwrot płatności zostaje dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 8. Dr Sapporo s.c. może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 9. Koszt opakowania i odesłania towaru na adres Sklepu ponosi Klient. 10. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanego towaru, jeżeli jest ono wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. 11. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w przypadku umów, których przedmiotem : a. towary dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; b. towary wyprodukowane według specyfikacji Klienta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 12. Klient zwracając towar do Sklepu zwraca dowód zakupu (paragon). 13. Klient powinien zabezpieczyć tak przesyłkę, aby opakowanie zawierające produkt nie uległo uszkodzeniu. §7 REKLAMACJE DOTYCZĄCE TOWARÓW 1. Dr Sapporo sp.j. jako sprzedawca odpowiada wobec Klientów za wady fizyczne lub prawne sprzedanych Towarów w ramach rękojmi za wady, na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym. 2. Reklamacje należy składać w formie pisemnej (na adres Sklepu lub poczty elektronicznej Sklepu). 3. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane Klienta składającego reklamację, dane kontaktowe, datę zakupu towaru, datę stwierdzenia wady i jej opis oraz wskazanie żądania Klienta. 4. Dr Sapporo sp. j. zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji zawierającej żądanie Klienta w terminie do 14 dni od jej złożenia. 5. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłanych za pobraniem. §8 GWARANCJA JAKOŚCI 1. Dr Sapporo sp. j. , jako producent części towarów prezentowanych w Sklepie, udziela na nie własnej gwarancji na zasadach ogólnych, wynikających z przepisów Kodeksu cywilnego. 2. W przypadku prezentowanych w Sklepie towarów, których producentem nie jest Dr Sapporo sp.j., nie udziela ona własnej gwarancji. Warunki gwarancji udzielanej przez ich producentów określone w kartach gwarancyjnych oraz w opisach poszczególnych towarów. §9 ZMIANY, ULEPSZENIA KONSTRUKCYJNE Dr Sapporo zastrzega sobie prawo do wprowadzania ulepszeń, zmian konstrukcyjnych bez konieczności wcześniejszego powiadamiania. Zmiany wprowadzane ze względu na zmieniającą się wiedzę medyczną oraz w celu poprawy komfortu użytkowania wyrobów. §10 REKLAMACJE W ZAKRESIE ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ 1. Dr Sapporo sp. j. podejmuje działania w celu zapewnienia poprawnego działania Sklepu i zobowiązuje się usunąć wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów. 2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Dr Sapporo sp. j. w formie pisemnej (na adres Sklepu lub poczty elektronicznej Sklepu) o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu. 3. Dr Sapporo sp.j. zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni od jej złożenia. §11 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 1. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych przez sklep znajdują się na stronie w zakładce polityka prywatności. §12 POSTANOWIENIA KOŃCOWE 1. Rozstrzyganie sporów pomiędzy Dr Sapporo sp. j. a Klientem będącym konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądowi właściwemu miejscowo zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania cywilnego. 2. W razie zaistnienia sporu pomiędzy Dr Sapporo a Klientem będącym konsumentem w rozumieniu art. 22¹ Kodeksu Cywilnego, Klient może skorzystać również z pozasądowych, polubownych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń (m. in. mediacji przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej lub stałych polubownych sądów konsumenckich działających przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej). 3. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów pomiędzy Dr Sapporo sp. j. a Klientem niebędącym konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, jest sąd właściwy ze względu na siedzibę Dr Sapporo sp. j. 4. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Ustawy o prawach konsumenta i inne właściwe przepisy prawa polskiego.
1. Dr Sapporo oferuje tanią wysyłkę bez względu na wartość zamówionych produktów. 2. Dostawa realizowana jest przez firmę kurierską DPD w dni robocze i następuje w terminie do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Mniejsze przesyłki wysyłamy za pomocą usługi Paczkomat realizowanej przez firmę InPost. 3. Przy zamówieniu złożonym do godziny 11:00, przesyłkę nadajemy zazwyczaj tego samego dnia. W momencie złożenia zamówienia w Dr Sapporo otrzymasz od wiadomość elektroniczną potwierdzającą zamówienie. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz kolejną wiadomość elektroniczną z numerem przesyłki, któ możesz samodzielnie śledzić. Pamiętaj, aby podać prawidłowy adres e-mail, ponieważ właśnie na tam kierowana będzie korespondencja dotycząca złożonego zamówienia. Dzięki takiemu systemowi, nasi Klienci cieszą się idealnymi poduszkami ortopedycznymi, aparatami na haluksy i innymi ergonomicznymi produktami nawet kolejnego dnia po zakupie! Nie wiesz, gdzie znajduje się przesyłka? Jeśli status przesyłki nie zmienił się od 3 dni roboczych, a firma kurierska nie dostarczyła przesyłki, prosimy o kontakt. Sprawdzimy, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie trudności z jej zlokalizowaniem, zlecimy jej poszukiwanie.
PLACHOLDEROczekuje na decyzję odnośnie kategorii, co ma wpływ na docelowy układ
Niezbędna wiedza o haluksach  Co to haluksy? Haluks, czyli paluch koślawy (łac. hallux valgus) to deformacyjna zmiana w obrębie pierwszego promienia stopy. Charakteryzuje się koślawym ustawieniem dużego palca u stóp, co nie tylko sprawia ból, ale także wywołuje wiele innych problemów związanych z chodzeniem i komfortem stóp.  To dolegliwość, która dotyka ównie przednią część stopy, zwłaszcza dużego palca. Jest to stan, w którym duży palec u nogi zaczyna skierowywać się w stronę innych palców, co prowadzi do powstawania wyrośla kostnego na wewnętrznej stronie stopy, przy podstawie dużego palca. Ten wyrostek kostny często jest bolesny, zwłaszcza podczas chodzenia czy noszenia niewłaściwego obuwia. Jak powstają haluksy? Przyczyny haluksów mogą być różne, ale najczęściej obejmują predyspozycje genetyczne i noszenie niewłaściwego obuwia. Na ich rozwój wpływać mogą także różne stany chorobowe, a przede wszystkim reumatoidalne zapalenie stawów. Paluch koślawy rozwija się też częściej u osób, które mają tzw. stopę egipską. Częściej narażone na rozwój haluksów kobiety i osoby starsze. Mechanizm powstawania haluksów wiąże się najczęściej z osłabieniem aparatu więzadłowego i mięśni krótkich stopy. To w połączeniu z płaskostopiem poprzecznym, prowadzi do rotacji i szpotawego ustawienia pierwszej kości śródstopia oraz koślawego odchylenia palucha w kierunku palców pozostałych. Jest to choroba postępująca i w zależności od stopnia zaawansowania zmian, wymaga różnych sposobów terapii. Jak objawy haluksów? Najbardziej widocznym objawem haluksów jest oczywiście koślawienie dużego palca. Wiąże się to z deformacyjnym ustawieniem palucha i poszerzeniem konturu stopy. Zauważalne jest też młoteczkowate ustawienie pozostałych palców stopy. Inne objawy mogą obejmować ból w okolicy dużego palca, a zwłaszcza podczas chodzenia, co wiązać może się ze stanem zapalnym kaletki maziowej stawu. Często spotyka się też zaczerwienienie i opuchliznę w okolicy stawu palca, a także ograniczoną ruchomość palca i uczucie pieczenia pod głowami kości śródstopia.
Jak dokonać zwrotu poduszki ortopedycznej, aparatu na haluksy lub innych produktów na zasadach ustawowych, tj. w terminie 14 dni od zakupu? 1. Do zwracanego produktu dołącz dowód zakupu (paragon lub faktura) oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza) 2. Zapakuj bezpiecznie przesyłkę, aby podczas transportu nie uległa uszkodzeniu i dowolną firmą kurierską nadaj na adres: Dr Sapporo Sp. j., Marii Skłodowskiej-Curie 71G, 87-100 Toruń 3. Po otrzymaniu zwróconego towaru nasz dział zajmujący się realizacją zwrotów rozpatrzy zwrot możliwie najszybciej. 4. Zwrot odbywa się w zgodzie z art. 34 ust. 3 Ustawy o prawach konsumentów zwrot towarów. Telefon kontaktowy w sprawie zwrotów: +48 56 622 92 44

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szczegóły przedstawiamy w polityce prywatności.

Zamknij